Internet

Vítejte na Poskytovatelé internetu.cz !

 

Potřebujete připojení k internetu ? Poskytovatelé internetu Vám zařídí připojení  internetu a poskytování internetových služeb.

 

Nejlepší a nejrychlejší připojení k internetu a kvalitní hlasové služby za nízké ceny.

  • Internet (optické linky / bezdrátový internet)
  • Internetová telefonie (IP Phone)
  • Internetová televize (IPTV)
Tarify internetového připojení (downstream / upstream), jejich parametry (FUP apod.) a přehled dalších služeb naleznete v katalogu ISP.

NOVANET Systems s.r.o. CZSpeed.NEt OtavaNet Sprintel s.r.o.

eurnet.cz, s.r.o.

www: http://www.eurnet.cz
E-mail: eurnet@eurnet.cz
Telefón:+420 725 629 629
Fax:
Adresa: Žitavská 234/63
Liberec XI-Růžodol I
460 01

Poskytování vysokorychlostního internetu a telekomunikačních služeb včetně VoIP pro domácnosti i firmy.

dotaz
05.06.2013 15:16:34 | kvetoslava zemanova
dobryden.prosim o informace k pripojeni internetu od eurnet.cz v obci křižany okres liberec. tel 739924231.děkuji zemanova
Na zlepseni
20.12.2014 16:34:34 | Titulek
Tato sit ma dobre parametry jako rychlost Downloadu a Uploadu ale doslova mne stvou její časté vypadky a další výkyvy. Zejména večery kdy je síť přetížená. V rámci agreagace by mělo dojít jen k poklesu rychlosti ale dochází spíše k vypadkům. Na straně eurnetu je vždy vše v pořádku. Vždy je to chyba klienta podle komunikace. Problém je, že si to ale klient sám neinstaluje ale Eurnet pracovník a celková estráda stojí tedy za to. Velmi často je to z kombinace že dodávají pojítko na okno Miktrotik, to pak kabelem propojí do domácnosti s routerem tp-link doslova s na hovno procesorem a parametry. Pokud se připojím k Mikrotiku přímo připojení má o dost lepší parametry. Koumáci Eurnetu často měří podmínky když je instalace nová a to je ok ale po čase se zanese systém Logy a celkově ztrácí na výkonu. Restart pomůže jen dočasně, někdy se tp-link restartuje i samovolně. Osobně bych se přikláněl k tomu dát do mikrotiku druhou wifikartu s anténkou a tu udělat za hotspot pro připojení WiFi. Eth kabel vysunutý pro možnost připojení počítače s tím, žeby si koupili podle potřeby třeba od Eurnetu jen switch.

Vložit příspěvek

*e-mail se nikde v katalogu nezobrazuje

Doména na prodejKontaktujte nás ohledně prodeje!

Exkluzivní a navštěvovaná doména na míru pro Vaše podnikání.